Отбеливание

danhol

З роками, під впливом пігментів (їжа, паління, алкоголь) наші зуби втрачають природну білизну.

Пігменти не просто фарбують зуби в темніший колір, але і проникають глибоко в емаль, тому позбутися неестетичної посмішки за допомогою звичайних засобів гігієни неможливо. Вони впливають лише на поверхню емалі.

Інша справа – сучасні способи відбілювання, що ефективно застосовуються в стоматології «Happy LeTa»!

Розповімо трохи про кожен з них.

LED-відбілювання або відбілювання холодним світлом. Відбілювання проходить максимально нешкідливо для зубів! Адже світло від LED-лампи практично не нагріває емаль при відбілюванні (температура поверхні емалі не перевищує 37,6ºC), а значить і не пошкоджує її. Для порівняння згадаємо лампи минулого покоління – лампи розжарювання – які досить сильно нагрівають зубну емаль, що часто призводить до її розтріскування і вельми неприємних відчуттів у пацієнта під час процедури.

У «Happy LeTa» подібні «перспективи» виключені! Завдяки LED-лампі з холодним світлом відбілювання буде проведено:

➡ Максимально безпечно;

➡ У короткі терміни.

Процедура виконується в клініці, після огляду, консультації стоматолога і проведення підготовчих заходів при індивідуальних показаннях (наприклад, чищення зубних відкладень, лікування карієсу тощо)

Метод відбілювання холодним світлом пройшов усі клінічні випробування. І довів свою ефективність – відбілюються навіть потемнілі від віку зуби і зуби, що змінили колір в результаті флюорозу.

Процедура косметологічного відбілювання White Smile. Це інноваційний та абсолютно щадний метод. Технологія не тільки повноцінно прибирає зубний наліт і очищує глибокі забруднення, а й дозволяє поліпшити ефект від професійного чищення зубів.

При цьому, White Smile дає можливість кожному пацієнту самостійно підібрати бажаний відтінок зубної емалі в рамках його природних, генетично обумовлених даних.

Метод White Smile складається з наступних процедур:

➡ В кабінеті стоматолога визначається індивідуальна колірна гамма зубної емалі кожного пацієнта.

➡ Потім зуби очищаються і безпосередньо готуються до виготовлення капи, що і буде забезпечувати якісне відбілювання.

➡ Після зняття відбитка виготовляється індивідуальна каппа, що повністю відповідає зубному ряду пацієнта.

➡ Далі капа передається пацієнту разом з індивідуально підібраним гелем для самостійного використання в домашніх умовах.

➡ Готову капу слід «надягати на зуби» на рекомендований час. Технологія забезпечує стійкий ефект відбілювання. Для підтримки досягнутого ефекту процедуру можна повторювати кожні 2-3 місяці.

За один курс процедур, при дотриманні пацієнтом всіх рекомендацій лікаря, зуби відбілюються на 3-8 тонів. Безумовно, вибілити емаль можливо лише до того кольору, яким пацієнта обдарувала природа.

Важливо, що у відбілюючому гелі міститься активний кисень, що легко розщеплює пігментні утворення, при цьому не порушуючи цілісність зубної емалі. Тому процедура косметологічного відбілювання – абсолютно безболісна і безпечна!

Слід пам’ятати, якщо у пацієнта є необхідність в реставрації зубів, то її слід провести до використання косметологічного відбілювання. Пломби і коронки не відбілюються.

White Smile передбачає легкий, довготривалий догляд за зубами в домашніх умовах. Це унікальний метод, результатом якого стає не тільки естетична реставрація, а й сліпуча, білосніжна посмішка кожного пацієнта!

Аби визначитися з методом відбілювання, що ідеально підійде саме Вам, запишіться на безкоштовну консультацію до наших фахівців.