4 кроки до ідеальної посмішки!

семьяЗробіть їх з “Happy Leta”!
Існує думка, що для створення ідеальної посмішки достатньо просто пройти процедуру вибілювання. Проте, насправді, красива посмішка створюється декількома стоматологічними маніпуляціями:

– Красивими вважаються в першу чергу рівні зуби. Особливо звертають увагу на чотири верхні різці – вони повинні стояти рівненько по відношенню один до одного. Правильний прикус – це не лише естетична основа посмішки, але і показник здоров’я зубів. Тож перший крок на шляху до ідеалу – консультація ортодонта!

– Сучасний еталон краси – білосніжна посмішка. Аби добитися чистоти зубів, по-перше, необхідно раз на півроку робити професійне чищення зубів, що включає зняття зубного нальоту і поліровку, завдяки чому зуби набувають природного кольору і стають гладенькими. По-друге, можна зробити професійне вибілювання зубів в стоматології або ж замовити у лікаря капи та гель для домашнього вибілювання.

– Відсутність тріщин, сколов, щілин – також важливий аспект ідеальної посмішки. Позбавитися від маленьких недоліків можна за допомогою естетичної реставрації зубів.

– Завершують ідеальну посмішку здорові ясна. Коли ясна запалені, мають почервоніння, це погано впливає на зовнішність. Підбір правильних засобів гігієни і консультація пародонтолога – ось що допоможе вам зробити фінальний акорд в створенні ідеальної посмішки.

Наші фахівці готові допомогти в створенні ідеальної посмішки! Просто подзвоніть нам:

(099) 164-82-82
(097) 164-82-82

Поделиться: